İnstagram Takipçi Scripti

İnstagram Takipçi Scripti: instraPanel

İnstagram gün geçtikçe büyüyen fofoğraf paylaşım uygulanmasıdır. Eskiden sevdiklerimizle paylaştığımız fotoğrafları instagram uygulaması ile tüm dünya ile paylaşabiliyoruz. Çok ciddia bir hayran kitlesi olan bu uygulamada beğeni ve takipçi kazanmak için size bu scripti tavsiye ediyoruz. İnstagram Takipçi Scripti ile takipçi ve beğeni sayınızı arttırmanız mümkündür.

Script Özellikleri:

1-) İnstagram Takipçi Beğeni Atar.
2-) Responsive Tasarım Vardır. Kişisel Olarak Ayarlanabilir Derecededir.
3-) Vip Paneli vardır.
4-) Admin Paneli vardır.
5-) Api Havuz Sistemi Mevcuttur.

İnstagram Takipçi Scripti instagramda takipçi arttırma ve beğeni kazanmak için idealdir.

Script Ekran Görüntüsü

 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”3″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_slideshow” gallery_width=”600″ gallery_height=”400″ cycle_effect=”fade” cycle_interval=”10″ show_thumbnail_link=”1″ thumbnail_link_text=”Resimleri Görmek için Tıkla” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Script Kurulumu

Rar içerisinde bulunan dosyaları sunucunuzun Public klasörüne atarak kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

kullanıcıları ıp:pass ile sisteme otomatik ekleme bölümü var

Yönetici panelinde her türlü ayarlama mevcuttur.

siteadi.com/instagrampanel/ 

 

Demo

  • Admin Kullanıcı Bilgileri
  • Kullanıcı adı : admin
  • Şifre : asdasd
    Bayi Kullanıcı Bilgileri
  • Kullanıcı adı : denemebayi
  • Şifre : 1478963

  

indirme linkleri

Link 1   

Link 2

 

İnstraPanel İnstagram Takipçi Scripti kurulumu – videolu anlatım

 

İnstagram Takipçi Scripti Kurarken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

instagram takipçi scripti kurarken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Bu hususları yerine getirmediğimiz taktirde en ufak yerde hatalar alacağız ve kurduğumuz script çalışmayacaktır.

İnstagram son dönemlerde oldukça popüler bir sosyal resim paylaşma aracıdır. Bunu herkes farklı şekilde tanımlayabilmekte. Bu sosyal ortamda popüler olmak, takipçi kasmak veya daha değişik yollarda fotoğraf ve videolarımızı beğendirmek adına çeşitli hile yollarına başvurmaktayız.

Günümüzde instagram takipçi scripti paylaşan bir çok warez içerikli siteler bulunuyor ama indirdiğimiz tüm temalar neredeyse hiç çalışmıyor. Bu konu hakkında yapabileceğimiz tek bir şey kalıyor. İş başa düşüp verilen kodlama hatalarını düzelterek kendi takipçi hilemizi kendimiz kuracağız. Scripti kurarken nasıl hatalarla karşılaşabiliriz:

Sandbox Hataları

İnstagram API ile çalışan temalarda kullanıcılar İnstagram Developer‘den aldıkları uygulamaları hemen çalıştırabileceği düşüncesindeler fakat yanılıyorlar. Bir kaç yıl önce İnstagram uygulamalar konusunda herkese Sandbox Onaylı uygulama yetkisi verebiliyordu. Aldığınız uygulamaları direk kullanabilir, kullanıcılar hakkında bilgiler toplayıp kolaylıkla kullanabiliyordunuz. Son zamanlarda artan takipçi olayları yüzünden 2016 yılının başlarında İnstagram bir karar aldı ve aldığınız uygulamaları Sandbox onayından geçirip sizlere teslim ediyor. Kısacası aldığınız uygulamalar Sandbox Onaylı olmalı ve belli bir zaman sonra onaylanmaktadır zaten. Yeter ki oluşturduğunuz uygulamanın açıklama alanlarını düzgün bir İngilizce ile dürüstçe doldurun.

 

{“code”: 400, “error_type”: “OAuthException”, “error_message”: “Redirect URI does not match registered redirect URI”}

Böyle bir hatayla karşılaşabilirsiniz. Bunun nedeni instagram’ dan uygulama geliştirmediğiniz ve bağlanmadığınız içindir. indirilmiş olan dosyalar direkt olarak public_html klasörüne atılmalıdır. Yoksa localhostta deneme yapıyor olacaksınız ve hata alacaksınız. Sunucuya atılmış scriptin yönetim panelinden papi havuzundaki API ekleme alanına gelerek API oluşturmalısınız.  (API oluşturmak için tıkla) Oluşturmuş olduğunuz API bilgilerini yönetim panelinde bulunan API Havuzundan seçerek siteye giriş işlemlerini hatasız şekilde çözmüş olursunuz.

 

One Response

  1. Bulutmedya.org 21 Şubat 2017

Leave a Reply